
Ліжко Нуолі
від 20 480 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | ≤90*200 | 100*200 | 120*200 | 140*200 | 160*200 | 180*200 | 200*200 |
| ясен | 20 480 | 20 880 | 21 280 | 21 880 | 22 780 | 24 380 | 26 380 |
| дуб | 30 880 | 31 480 | 31 980 | 32 280 | 32 780 | 33 380 | 34 980 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізніжья | 39 |
| Наявність підйомного механізму | https://verywood.com.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| Висота ліжка з узголів'я | 95 см |
- Ціна: від 20 480 ₴








