
Ліжко Лофт
24 290 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | ≤90*200 | 100*200 | 120*200 | 140*200 | 160*200 | 180*200 | 200*200 |
| ясен | 24 290 | 25 490 | 26 690 | 27 890 | 28 390 | 29 790 | 30 280 |
| дуб | 32 880 | 33 180 | 34 380 | 35 580 | 36 180 | 37 780 | 38 280 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verywood |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізніжья | 50 |
| Наявність підйомного механізму | https://verywood.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| Висота ліжка з узголів'я | 95 см |
| Загальна довжина ліжка | 208 |
| Загальна ширина ліжка | 168 |
- Ціна: 24 290 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч










