
Ліжко Якано
від 31 280 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | 160*200 | 180*200 |
| ясен | 31 280 | 32 380 |
| дуб | 41 480 | 42 380 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 41 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 222 см |
| Ширина ліжка | 196 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізніжья | 26 см |
| Наявність підйомного механізму | https://verywood.com.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| Висота ліжка з узголів'я | 59 см |
- Ціна: від 31 280 ₴










