
Ліжко Тайлі
від 44 780 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | 160*200 | 180*200 |
| ясень | 44 780 | 46 380 |
| дуб | 54 280 | 56 880 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tikkurila |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| підйомний механізм | https://verywood.com.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| довжина загальна | 214 см |
| Висота ліжка з узголів'я | 100 см |
| Висота ізніжья | 55 см |
| ширина загальна | 176см |
| ізніжья | 55 см |
- Ціна: від 44 780 ₴










