
Ліжко Баулі
від 44 780 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | 160*200 | 180*200 |
| ясен | 44 780 | 46 380 |
| дуб | 54 280 | 56 880 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tikkurila |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| підйомний механізм | https://verywood.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| довжина загальна | 212 см |
| Висота ліжка з узголів'я | 100 см |
| ширина загальна | 170см |
| загальна висота | 200 см |
- Ціна: від 44 780 ₴









