
Ліжко Лелія
від 18 280 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | ≤90*200 | 100*200 | 120*200 | 140*200 | 160*200 | 180*200 | 200*200 |
| ясен | 18 280 | 20 480 | 22 680 | 24 880 | 26 380 | 28 980 | 30 980 |
| дуб | 26 280 | 28 480 | 30 680 | 32 880 | 34 380 | 36 980 | 38 980 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізніжья | 28 см |
| висота спального місця | 41 см |
| Наявність підйомного механізму | https://verywood.com.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| загальна довжина | 208 см |
| Узголів'я | 80 см |
| загальна ширина | 168 см |
- Ціна: від 18 280 ₴










