
Ліжко Альфаро
від 13 980 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| размір спального місця | ≤90*200 | 100*200 | 120*200 | 140*200 | 160*200 | 180*200 | 200*200 |
| ясен | 13 980 | 14 480 | 15 380 | 15 780 | 16 380 | 16 880 | 17 480 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 81 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підйомного механізму | https://verywood.com.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| Висота ліжка з узголів'я | 81 см |
- Ціна: від 13 980 ₴










