
Ліжко Тайра
від 16 280 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | ≤90*200 | 100*200 | 120*200 | 140*200 | 160*200 | 180*200 | 200*200 |
| ясен | 16 280 | 16 980 | 17 480 | 17 880 | 18 580 | 18 980 | 19 480 |
| дуб | 20 780 | 21 280 | 21 880 | 22 480 | 22 980 | 23 380 | 23 980 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підйомного механізму | https://verywood.com.ua/g11027766-podemnye-mehanizmy |
| Висота ліжка з узголів'я | 60 см |
| Висота ізніжья | 20 см |
- Ціна: від 16 280 ₴










