
Ліжко Урсус
від 85 980 ₴
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| розмір спального місця | 160*200 | 180*200 |
| ясен | 85 980 | 87 980 |
| дуб | 95 580 | 97 580 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота спального місця | 58 см |
| загальна довжина | 217 см |
| загальна ширина | 267 см |
- Ціна: від 85 980 ₴








