
Ліжко Ладо
від 24 480 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 015-44-80
ТЦ "4ROOM"повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
↵
| розмір спального місця | ≤90*200 | 100*200 | 120*200 |
| ясен | 24 480 | 25 680 | 26 780 |
| дуб | 34 280 | 35 480 | 36 680 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 48 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 100 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізніжья | 39 |
| Висота ліжка з узголів'я | 95 см |
| Комплектація | |
| Висувні шухляди | 0 0 |
- Ціна: від 24 480 ₴










